Ближче до початку акції її назву

“я – Волноваха”

було змінено на

“я – Україна”.

я - Україна

я - Волноваха

https://www.youtube.com/watch?v=b_tQUV_kggE

https://www.youtube.com/watch?v=RbNkraxzb_c&feature=youtu.be

 

Я – Україна!

 

У неділю 18 січня у м.Українка було проведено Ходу Миру та Єдності! Ініціаторами і організаторами цього заходу були представники Громадської Ради, Самооборони та активісти. Дякуємо усім , хто розповсюджував інформацію про акцію, організовував, морально підтримував, фотографував, знімав на відео, але, насамперед, подяка тим, хто приняв участь у самій Ходї, не залишившись осторонь!

 

Але є й зауваження, зокрема до присутності. Передивившись відео, нарахувала 20 чоловік з дітьми, не враховуючи 2 собаки.. Зрозуміло, що, через брак часу, оповіщення людей не було проведено належним чином, але (і на відео це добре відслідковується) впродовж проведення Мітингу і Ходи спостерігалася неабияка байдужість оточуючих…

 

Ідучи містом, було боляче дивитися як більшість людей намагається взагалі не звертати увагу на колону з українською символікою… Може звикли та не здивувалися, а може не помітили, не почули?..  На відео помітно цей цинічний контраст: ярмарок на набережній, ринок, супермаркет, чомусь, в очі кидалися незаконні забудови… А так хотілося  людяності,  порозуміння, співпереживання…

 

«… Скільки ще потрібно жертв, щоб ми, нарешті, відчули себе відповідальними за все, що відбувається у нашій країні: відповідальними за життя своє та майбутніх поколінь?»

 

Як хотілося достукатись до серця кожного, привернути увагу українчан до трагічних подій, що відбуваються сьогодні у нашій країні, разом висловити протест проти тероризму в Україні і в усьому світі!

 

Але всупереч похмурій погоді та байдужім обличчям, відповідним погоді, дехто з перехожих приєднався до мітингувальників, запалював свічки, співав гімн, вшановував з нами разом пам’ять загиблих, деякі автівки сигналами висловлювали свою солідарність! Біля ринку, залишивши сумки чоловіку, до ходи приєдналася жінка з Донецька: розповіла як там звичайні люди, справжні патріоти, відстоювали національні інтереси і незалежність України у надто складних і небезпечних умовах. Їй не байдуже! А коли, нарешті, прокинуться українчани?

 

Не  зважаючи ні на що, мету було досягнуто: акцією засвідчили Солідарність та Єдність ті, хто зміг та схотів! Окрім того, під час ходи мешканців міста запрошували на багатотисячний Марш Миру у Києві, де бажаючі також мали можливість висловили солідарність у демонстрації протесту тероризму в Україні і в усьому світі.

 

«Вважаю, що ми здатні зробити рішучі кроки для того, щоб до усього світу швидше дійшло, що у нас не просто загинули люди, не просто іде війна, а те, що наші люди стали ЖЕРТВАМИ, ЖЕРТВАМИ чуми ХХІ століття під назвою ТЕРОРИЗМ!

 

ТІЛЬКИ В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

ЗЛОЧИНИ НЕЛЮДІВ НЕ ПОВИННІ ЛИШАТИСЯ НЕПОМІЧЕНИМИ НІДЕ В УСЬОМУ СВІТІ!

Ми за Мир! АЛЕ ПІСЛЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!»

 

 

21.01.2015.                                                                                                                                                                               Піюк  Анна.