Шановні колеги.
28 грудня 2014 проходили загальні збори Громадської ради, на якому однім з питань порядку денного розглядалося питання прийому до складу ради представника ГО «Спортивний клуб« Зміна »Лахтадир Валентину Василівну.
Згідно протоколу № 9 за результатами голосування їх присутніх на зборах 12 членів ради «ЗА» – проголосувало 5 осіб, «ПРОТИ» – 4 особи, «утримався» – 3 особи. Я був головуючим на зборах та тому за результатами цього голосування оголосив про те, що представника ГО «Спортивний клуб« Зміна »Лахтадир Валентину Василівну включено до складу Громадської ради. Моє рішення було засновано відповідно до п. 16. Положення про Громадську раду при Виконавчому комітеті Української міської ради, а саме: «рішення Ради піймається відкритім голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні». Тобто я вважав що формула «проста більшість голосів іі членів, присутніх на засіданні» означає, що приймається те рішення, за яке голосує більшість присутніх на засіданні членів ради без урахування співвідношення тих хто проголосували за рішення та тих хто брав участь у голосуванні.
Але відповідно до статті 2 «Визначення термінів» Закону України від 17.09.2008 № 514-VI «Про акціонерні товариства» проста більшість голосів – це понад 50 відсотків голосів акціонерів, які брали участь у загальних зборах.
Посилаючись на вищесказане, з метою недопущення порушення законодавства при прийнятті рішень зборами Громадської ради повідомляю про те, що за результатами голосування представника ГО «Спортивний клуб «Зміна» Лахтадир Валентину Василівну не включено до складу Громадської ради.

Голова
Громадської ради Голуб С.В.
11 січня 2015 року