ялинка

Неймовірно – в цей скрутний час Павло Козирєв подбав навіть про запалювання ялинки!

ялинка

 

 

 

 

 

Неймовірно – в цей скрутний час Павло Козирєв подбав навіть про запалювання ялинки!

 

 

 

Відтепер Павло Козирєв, окрім усього що робить, збирається кожного року ще й запалювати ялинку!

 

Цього року старання мера піаритися де тільки можливо викликають здивування, що межує із захопленням, яке виникає, щоправда, лише у раніше заражених козирєвовірусом, януковічепатією або пшонкою мозку.

 

Виборюючи підтримку “дитячої громади” та “дорослої громади” міста Українка, Павло “домовився” робити відтепер те, що, за його слів, він ніколи не робив – відтепер і (не назавжди, сподіваємося) кожного року приходити, щоб запалювати ялиночку! Як же без цього?

 

Мабуть це – ще одна демонстрація демократичних цінностей, чеснот та щирості від місцевогоавторитету“, що все більш наближається до звання раритету. Розміняв другий рік третьої пятирічки”блискучогоцарювання, а ялинку жодного разу так і не запалив? Ай-ай-ай! Тепер ви цього не скажете – цей недогляд усунутий! Павло Генріхович зафарбовує нескінченною феєрією кольорів своєї багатогранної персони останні білі плями громадського життя міста, що понуро пустувало, не зрозуміло як існувало, скніло без його батьківського дбайливого ока!

 

Хай буде занесена до переліку “особливо важливих” справ ще одна – відтепер завдяки мерському домовилисяправиця старшого супроводжуватиме і ці дивовижні щорічні дійства! Чи можна тепер хоч уявити ці процеси без невсипущого погляду незмінного голови?

 

Пригадується ще одне: “як і домовлялися – 2х45″. Дві “громади” тих, хто слухав улюбленого мера, як на хвилях піднесеного по сходах над тими, що розташувалися попід ялинкою, … налічували до 2х45: 45 – “дитячої громади” та 45 – “дорослої громади” (приблизно, звичайно), що виразно чутно під час перегляду стрічки… Це набагато менше за майже 400 під час березневого “віче” фарсу – дежавю.

 

“Ваша громада” дрібніє, Павло Генріховичу? Або, що краще личить вам, неухильно набуває вигляду створеної вами: казкової, примарної, неіснуючої?

 

Мало не забув про побажання. Божих Благословень вам, Павле, від Того, Хто не має й тіні лицемірства, від Кого нічого не заховано, Який ніколи нічого не забуває! Різочку Божу вам, Павле, за кожну нерозкаяну справу, кожну шкоду, кожне зловживання, кожен злочин, у міру заподіяного вами! Нехай Справедливий Бог відкриє перед усіма мешканцями, що були ошукані вами та вашими прибічниками, усю вашу суть та примусить вас і ваших співучасників відшкодувати усе загарбане, вкрадене, зіпсоване! Нехай вашою мірою Бог відміряє вам!

 

Хотілось би вашого каяття, внутрішніх глибоких змін, бо Божа Ласка чекає на кожного! Поки ви живете, ще є Можливість – може ви схаменетесь, бо Незворотній Божий Суд наближається! Якщо вас не сховає Боже Милосердя, Що пропонується вам у разі каяття, то Раптово наздожене Божа Лють до закоснілого у сатанинському лицедійстві! Відкладання вашого Покарання закінчується, театральна вистава добігає кінця…

 

21.12.2014
Грозак Денис

 

Previous

ЗАЯВА підприємців ринку м.Українка

Next

Усе гаразд, файна маркизо!

1 Comment

  1. Роман

    Автор, полная бредотина !
    Грозак Денис , а что вы сделали, как минимум для того чтобы в тот день в ту минуту, жители нашего города получили праздничное настроение ? А то чувствуется один лишь негатив !
    А это, ведь, праздник…

Напишіть відгук


5 × one =

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén