Голові міської ради м.Українка  Козиреву П.Г.

сесії депутатів міської ради  м.Українка

 підприємців ринку м.Українка

                                                     ВИМОГА

 

                 Ми, підприємці ринку м. Українка, вимагаємо негайно:

  1. Відсторонити від всіх питань, пов’язаних з торгівлею на ринку  Огаркову С.В.  як таку, що своїми непрофесійними діями спричинила значне порушення спокійної роботи підприємців та явила собою загрозу подальшого розвитку бізнесу в м.Українка, хоча підтримка та захист підприємництва – це державний обов’язок міської ради.               І ці питання  ми вимагаємо доручити такій посадовій особі, яка здатна чути підприємців та громаду нашого міста! Зазначаємо про неприпустимість директивного управління роботою підприємців та про відповідальність за це перед законом.
  2. В зв’язку з незаконною діяльністю нікому не відомого так званого «Романа» по організації так званої «ЯРМАРКИ» з захмарними цінами та повною антисанітарією, які видаються громаді за «ВИРОБНИКІВ»  і при цьому кошти громади зникають в невідомому напрямку, вимагаємо  припинити цю діяльність, а наслідки недоотримання коштів громадою  за весь період зобов’язати відшкодувати «організаторів»  окремим рішенням сесії міської ради. В іншому випадку питання законності  «ярмаркової»  діяльності буде вирішувати фіскальна служба.
  3. Після перевірки фактичності та справжності виробників сільгосппродукції, надати їм можливість для її сезонної реалізації за межами міського ринку, а саме на майданчиках біля міської ради або ПК Енергетик, набережній, причалі, руїні недостроєного спорткомплексу,  тощо, і лише при наявності всіх відповідних документів на продукцію та належних засобів для її зберігання та реалізації.
  4. Припинити  підміняти  НЕБАЖАННЯ МІСЬКОЇ ВЛАДИ  цивілізовувати ринкову торгівлю – «бажанням» наших громадян здійснювати покупки літом раз на тиждень з підлоги, в пилу, під дощем та снігом, ще й за неможливості перевірки якості та ваги, а також терміну зберігання. Також припинити спекулювати на темі незахищених верств населення, тому що ні які балагани не нагодують знедолених.
  5. Заборонити звільнення від обов’язків попереднього директора та бухгалтера  КП «Міський ринок»  та призначення нового керівництва до надання фінансового звіту стосовно прозорості та законності діяльності підприємства  в рамках статуту.
  6. Депутатам в профільній комісії та загалом – забезпечити проведення НЕЗАЛЕЖНОГО аудиту  в зв’язку з підозрою в намаганні навмисного банкрутства КП «Міський ринок» для подальших непрозорих дій по зміні його юрисдикції через санацію, та незаконного заволодіння ринком  підставною особою  або фірмою і відбирання міського ринку у громади, і в місті Обухів наразі є такі приклади.
  7. Вимагаєм внести зміни в статут КП «Міський ринок» в частині, яка стосується ключових питань, а саме: «тільки самі підприємці на зборах можуть вирішувати обрання керівництва та інвестування своїх коштів в розвиток свого бізнесу в м.Українка та розвиток і створення нових робочих місць».
  8. Припинити  тотальну спекуляцію на темі м’ясо-молочного ринку та поширення думки серед громади та її незахищених верств  про його необхідність. Закріплений конституцією вектор руху в Європу не передбачає існування цього виду торгівлі, і аморально замовчувати той факт, що виробництво сільськогосподарської продукції буде тільки з обов’язковим обліком кожної тварини та рослини, їх умовами та утриманням, тільки централізованим забоєм та реалізацією тільки в пристосованих до цього магазинах та відділах, окрім сезонних ярмарків раз на півроку. Це стосується і птиці і молока і меду і всього іншого.
  9. Припинити та заборонити всі корупційні дії  сторонніх «інвесторів» з метою рейдерського захоплення КП «Міський ринок»  під виглядом впорядкування ринкової торгівлі,   та всіляко сприяти місцевим підприємцям у можливості власного інвестування у розвиток, розширення та створення робочих місць та гідних умов праці для ще більш якісного та повноцінного обслуговування потреб всієї громади, незахищених її верств, та гостей міста у найрізноманітніших товарах та послугах.
  10. Для справжнього та стабільного розвитку підприємницької діяльності та громади нашого міста – ми вимагаєм негайно припинити створювати для нас штучні обмеження та перешкоди (під виглядом турботи про гостей міста, незахищених громадян та непрацездатних членів громади), які генеруються саме міськрадою.

 

 

Звертаємось до шановних депутатів та голови міської ради – почуйте підприємців. Нагадуємо, що ми обирали  Вас для захисту своїх прав, і за кошти наших відрахувань існує весь апарат міської ради.

Останні події в країні свідчать про одне:  коли влада не почула свій народ – це призвело до жахливих наслідків.