ПРОТОКОЛ №5

позачергових зборів громадської ради при виконкомі Української міської ради

 

22 вересня 2014 року                                                                                                       м. Українка

                 

Присутні: Члени Ради

1. Голуб Сергій Васильович — Голова Ради

2. Черевань Владислав Станіславович — Секретар Ради

3. Трофімов Денис Валентинович

4. Ковтонюк Анатолій Васильович

5. Донськой Олег Борисович

6. Ковальчук Дмитро Вацлавович

7. Лінський Олександр Анатолійович

8. Панасюк Сергій Миколайович

9. Грозак Денис Володимирович

10. Грищенюк Наталья Володимирівна

11. Сафронова Маргарита Миколаївна

 

На зборах присутні 11 членів Громадської Ради. Збори правомочні приймати рішення по всіх питаннях порядку денного.

 

Також на зборах присутні:

Кірілюк Оксана Олександрівна

Група журналістів редакції «Дніпровський проспект»

 

Порядок денний:    

  1. Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.

 

По першому питанню порядку денного:

СЛУХАЛИ: Виступ Голуба Сергія Васильовича – голови Громадської Ради, який запропонував висловитися присутніх про підтримку або недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.

В цей час в приміщення зайшли члени виконкому Української міської Ради, депутати Української міської Ради, представники комунальних служб міста Українка та представники групи агітації кандидата в депутати ВР Козирева П.Г. У своїй більшості вони розкритикували дії Громадської Ради, начебто в тому що члени Громадської Ради при виконкомі Української міської ради спровокували напад на кандидата в депутати Верховної Ради України Козирева П.Г. під час його агітації за свою кандидатуру в м. Обухів 21 вересня 2014 року. Це вони підтверджували відеозаписом, який був зроблений під час виступу Козирєва П.Г. перед мешканцями м. Обухів о 10.00. Під час перегляду вищевказаного відеозапису можна було побачити, що на зустрічі були присутні лише два представники Громадської Ради, які не мали можливості чути промов Козирева П.Г., під час його агітації за свою кандидатуру м. Українка, у зв’язку з тим, що в цей самий час знаходилися у зоні проведення АТО. В загалі переважна більшість членів Громадської Ради навіть гадки не мали про виступ-агітацію Козирева П.Г. в м. Обухів, а тим паче про те що мешканці м. Обухів влаштували таку собі “люстрацію” цьому кандидату. Всі ці напади та обвинувачення були зафіксовані на відео журналістами редакції «Дніпровський проспект» котрі теж були присутні в приміщенні.

Зрозумівши, що їм все одно не вдасться зірвати позачергові збори Громадської Ради члени виконкому Української міської Ради, депутати Української міської Ради, представники комунальних служб міста Українка видалились з приміщення де відбувалися збори. Залишившись під наглядом преси члени Громадської Ради висловили свої думки з приводу минувших подій.

Членами Громадської Ради била висловлена думка про доцільність винесення на розгляд засідання Громадської Ради питання про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г. Після короткого обговорення було прийнято рішення проголосувати по цьому питанню.

Голуб С.В. запропонував присутнім проголосувати за внесення питання “Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.” на порядок денний.

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА” – 8 голосів.

“ПРОТИ” – 1 голос.

“УТРИМАЛИСЬ” – 1 голос.

 

УХВАЛИЛИ: внести питання “Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.” на порядок денний.

 

Голуб С.В. зачитав заяви  членів Громадської Ради при виконкомі Української міської ради Романчука В.А., та Кононової Я.В. про неможливість бути присутніми на позачергових зборах Громадської ради і доручити зборам врахувати їх голоси при голосуванні по питанню «Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.» як проголосувавши «ЗА».

 

Голуб С.В. запропонував присутнім проголосувати за розгляд заяв Романчука В.А. та Кононової Я.В. з зарахуванням їх голосів при голосуванні питання “Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.” як проголосувавши «ЗА».

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА” – 10 голосів.

“ПРОТИ” – 0 голос.

“УТРИМАЛИСЬ” – 0 голос.

 

УХВАЛИЛИ: заяви Романчука В.А. та Кононової Я.В. приняти до уяви з зарахуванням їх голосів при голосуванні питання “Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.” як проголосувавши «ЗА».

 

Присутні члени Громадської ради висловили своє думку по питанню «Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.”

Грозак Д.В. – вважає кандидата Козирева П.Г. зловмисником, який був членом «Партії Регіонів», який підтримував політику колишнього президента України Януковіча В.Ф. та не має морального права балотуватися до складу ВР;

Трофімов Д.В. – роботою кандидата в депутати Верховної Ради України Козирева П.Г., в якості мера м. Українка не задоволений, і вважає що у Верховній Раді України для нього немає місця;

Ковальчук Д.В. – підтримує кандидатуру Козирева П.Г., як кандидата  в депутати Верховної Ради України;

Грищенок Н.В. – вважає провокацією дії членів виконкому Української міської Ради, депутатів Української міської Ради та представників комунальних служб міста Українка, щодо ситуації, яка виникла під час позачергових зборів Громадської Ради;

Панасюк С.М. – бачить набагато більш гідних кандидатів на цю посаду;

Донськой О.Б. – утримався від оцінки висування осіб в якості кандидатів в депутати Верховної Ради України;

Черевань В.С. – виступив за люстрацію влади і висловив думку, що серед депутатів Верховної Ради України наступного скликання не має місця колишнім і теперішнім членам Партії регіонів, Комуністичної партії України, а також похідних від цих партій.

Сафронова М.М. – утрималася від оцінки висування осіб в якості кандидатів в депутати Верховної Ради України;

Лінський О.А. – проти  кандидатури Козирева П.Г., як кандидата  в депутати Верховної Ради України, та зауважив, що у людей немає виходу по іншому, як радикальними методами, протидіяти тому свавіллю, які чинять деякі нинішні і колишні можновладці.

Голуб С.В. – проти  кандидатури Козирева П.Г., як кандидата  в депутати Верховної Ради України.

Голуб С.В. запропонував присутнім проголосувати за питання “ Про недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.”?

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА” – 8 голосів.

“ПРОТИ» – 1 голос.

“УТРИМАЛИСЬ” – 3 голоси.

 

УХВАЛИЛИ:

Виразити недовіру кандидату в депутати Верховної Ради України Козиреву П.Г.

 

 

 

Голова установчих зборів                                                                                      Голуб С.В.

 

 

Секретар установчих зборів                                                                                             Черевань В.С.

 

2