26 жовтня в України пройшли позачергові вибори в депутати ВР 2014 року.

Результати виборів по 94 одномандатному округу (до якого входить Українка)  згідно сайту ЦВК наступні:

  1. Романюк Віктор Михайлович, Політична партія Народний фронт – 32%
  2. Лірник Гліб Андрійович, Партія Блок Петра Порошенка – 30,6%
  3. Козирев Павло Генрихович, самовисування – 9,29%

Результати виборів в місті Українка згідно сайту ЦВК наступні:

  1. Козирев Павло Генрихович, самовисування – 37,77%
  2. Романюк Віктор Михайлович, Політична партія Народний фронт – 26,52%
  3. Лірник Гліб Андрійович, Партія Блок Петра Порошенка – 13,86%

В останньому номері газети «Дніпровський проспект» від 31 жовтня 2014 року на першій сторінці було надруковано інтерв’ю Павлом Козирєвим,  в якому стверджується, що за міського голову на виборах депутата ВР в 94 виборчому округу проголосувало понад  45% виборців міста Українка.

Ця інформація не відповідає дійсності. Згідно протоколів голосування, розміщених на офіційному сайті ЦВК, за кандидата в депутати ВР Павла Козирєва по виборчим дільницям м. Українка проголосувало 3044 виборця, що становить 37,7% від кількості виборців які взяли участь в голосуванні в нашому місті. Навіть, якщо не враховувати бюлетені, які при підрахунку голосів визнані не дійсними, то все одно кількість голосів поданих за Павла Козирєва на виборчих дільницях м. Українка буде менше 40%.

Відповідно міська газета та міський голова ввели в оману мешканців міста, маніпулюючи відсотками голосування за його кандидатуру, замість того, щоб проінформувати мешканців нашого міста про попередні результати голосування за кандидатів в депутати ВР в 94 виборчому окрузі. Адже саме вибори депутата до Верховної Ради було основним питанням для жителів Українки та інших населених пунктів 94 округу.

Громадська рада Українки звернулась до редактора Дніпровського проспекту, з вимогою надрукувати спростування некоректних підрахунків відсотків голосів поданих за кандидата в депутати ВР Павла Козирєва по виборчих дільницях м. Українка, а також з пропозицією проінформувати мешканців міста про загальні результати голосування в 94 мажоритарному окрузі  за основних претендентів на депутатський мандат.