Напередодні святкування Дня Прапора в місті Українка 22 серпня 2014р. за ініціативою ГО “Правий Сектор” та за підтримки ГО “Самооборона Обухівщини” було проведено акцію по підняттю національного прапора над державними установами міста. Акцію хотілося, скоріше, назвати “В якій країні ми живемо?” Виявляється, що національний прапор України в місті було розміщенно тільки над Міською Радою. Ані перед приміщенням Міського відділку міліції, ані перед приміщенням пожежної охорони активісти не помітили жодного прапора…  Не було жодного прапора також і в центрі міста, на площі перед ДК “Енергетик”. Як повідомив керівник пожежної служби, прапор шиють і на свята він має бути вивішений (слід зауважити, що робиться це за власні кошти працівників – це вже взагалі норма для місцевої влади). Але невже прапор треба вивішувати тільки в День Прапора? Невже ми – незалежні тільки раз на рік, в День Незалежності?

Акцію було проведено вдало: весело і патріотично. Правда, наступного дня прапор на площі перед ДК було замінено на більший, а на другому флагштоці було вивішено Прапор Українки.

Слава Україні! Громадська Рада міста закликає всіх громадян Українки більш активно підтримувати патріотичні ідеї активістів, підвищувати свою громадянську свідомість, не бути байдужими до подій, що відбуваються в країні, зокрема в рідному місті.

Ганна Пиюк