Звичайно дорогу в Пекло прокладати ми не будемо, але це так – до слова, Біблійна мудрість. Дуже часто ми говоримо одне, нібито гарне, хороше, корисне, але у фіналі бачимо все на оборот.
Уже, вроді би, давно кулуарно мусується питання забудови площі імені Т. Г. Шевченка біля міської ради. І буцімто уже є проект та план забудови автостанції з прилеглою до неї інфраструктурою, як правило, торгові точки («пивні генделики»). Уже ці питання піднімалися на засіданні Громадської ради при виконкомі Української міської ради і прийнято звернення до міського голови Павло Козирєва та виконкому Української міської ради, щоб цього не робити. Адже ми зіпсуємо вигляд нашої єдиної нормальної площі в місті Українка.
На цій площі, яка носить ім’я Т. Г. Шевченка, повинен стояти його пам’ятник. Ще за головування Івана Ярмака було прийняте рішення поставити погруддя нашому генію-пророку Т. Г. Шевченку. Під цей пам’ятник було відведене місце – це не покрита плитами земля біля міськради. Було виготовлено погруддя, був виготовлений проект, і навіть сам Павло Козирєв благословив мене поїхати в місто Андрушівку Житомирської області домовитися за матеріали та ціну. Я туди їздив машиною Української міської ради п’ять разів. Домовився за все і навіть за установку. Був складений та підписаний обома сторонами договір на суму 22 тисячі гривень!!! Але нашого Павла Генріховича мабуть укусила якась амбіційна муха і все вмерло!!!
Для будівництва автостанції та «генделиків» є гарне місце у 200 метрах від площі імені Т. Г. Шевченка, біля залізниці.

Зупинка громадського транспорту в Украінці

На минулій неділі наше міське телебачення робило опитування на місці де планується будівництво (там де стоять маршрутки на Київ). Задавали людям одне просте питання: « Чи Ви згодні, щоб на цьому місті вам збудували накриття, скажімо, від дощу та сонця?» Ну хто ж відмовиться від таких благ?! Але під такими «благими намірами» давався дозвіл на зупинку біля старого книжкового магазину, на нашому міському пляжі та «маленькі хатинки» на самому Дніпрі. Що з цього вийшло Ви самі сьогодні бачите. Ми отримали капітальні, законно не оформлені, забудови. А тепер іде судова тяганина. Одну з таких «хатинок» я Вам показую на фото. Не думаю, що власник цієї «хатинки» є той, на кого вона оформлена. Для цього необхідні шалені кошти – щоб збудувати та потужна «криша» – щоб пройти всі дозвільні бар’єри. Адже це Дніпро!

Недобудова на набережній в Українці

А можливо хтось має іншу думку? Розкажіть.

Тож для чого робиться опитування? А для того, щоб сказати: «Народ вимагає»!

Член Громадської ради при виконкомі
Української міської ради,
як голова Спілки інвалідів Чорнобиля
Голова Української міської організації
ПП «УДАР Віталія Кличка» В. Романчук

Авторська лексика і пунктуація збережені