Провели робочу зустріч з представниками виконкому з приводу доступу до публічної інформації

Дякую колегам, окрема подяка представникам виконкому за бажання співпрацювати.

З боку виконкому були присутні Тупицький Михайло Васильович, Проценко Катерина Висилівна та представник юридичного відділу.
З боку Громадської Ради – Сергій Голуб, Кононова Яна, Денис Грозак та Сергій Андреєв.

Обговорювали механізм отримання протоколів засідань та рішень виконкому, міської ради та комісій виконкому.
Мова йде про досить великий обсяг інформації – одних протоколів виконкому за всі роки роботи кілька шаф, приблизно такі ж обсяги матеріалів по сесіям міської ради та комісіям. Але великий шлях починається з першого кроку і ми його зробили.

Досягнуті наступні домовленності: ГР робить запит до виконкому на отримання прорядку денного, та списка присутніх депутатів з протоколів засідань виконкому за певний період, виконком надає ці документи при можливості в електронному вигляді в 5-ти денний термін.
Порядок денний містить перелік питань та перелік фактично розглянутих питань з результатами голосувань по ним.

Ци матеріали стануть початком електронного архіву протоколів засідань та рішень виконкому, міської ради та комісій виконкому.

Також зустрілися за пані Анною Шувалою, яка займається наповненням сайту міської ради. Отримали від неї вичерпну інформацію щодо структури та наповнення документального архіву на сайті міської ради. Домовились про розміщення посилання на наш сайт на сайті міської ради. Нажаль електронний архів міської ради не містить на сьогодні інформації, яка нас цікавить – відсутні протоколи засідань, результати голосувань, списки присутніх.
Добра новина, що члени Громадської Ради можуть публікувати свої матеріали на офіційному порталі. Тому, колеги, долучайтесь.