Поздравляем коллег, – организованную общественность Броваров, добившихся публикации в открытом доступе и широкого обсуждения градостроительной документации для последующего утверждения Генплана с учетом интересов горожан.

Об этом сообщил на свой странице в facebook депутат П. Ризаненко:

“Історична подія в історії міста Бровари! Після 3-літньої війни з мером Сапожком та його командою щодо відкритості містобудівної документації (до десятка заяв про злочини щодо порушення прав громадян та депутатів міськради щодо ознайомлення з генпланом та іншою містобудівною документацією, кількох виграних судових справ по скасуванню рішень міськради щодо таємного затвердження детальних планів територій та іншого) – ПЕРЕМОГА! На сайті міськради оприлюднено проект нового генерального плану міста який виноситься на затвердження в травні місяці

(http://brovary.kiev.ua/povіdomlennya-pro-oprilyudnennya-pіd-chas-rozroblennya-na-mіstsevomu-rіvnі-proektu-mіstobudіvnoї-d-0).

Хочеться подякувати всім хто разом відстоював закон та право громади на відкритість та доступність генерального плану міста, всім, хто доклав своїх зусиль для досягнення цього результату (писали звернення, скарги, позовні заяви, виступали на сесіях міськради і навіть бувало банально “ругались” з чиновниками які так не хотіли розкривати “секретний генплан” щоб зберегти можливість і надалі таємно подалі від людського ока розграбовувати землі громади).

Не останню роль зіграв і ультиматум громади виставлений “перефарбованій” владі (в Броварах всі регіонали та мер Сапожко вийшли з ПР після революції та стали “перекладати” вину за все на Федоренка (радника Азарова) та Трощенка (колишнього сірого кардинала та партнера Сапожка по будівельному бізнесу) – “перефарбовуйтесь або не перефарбовуйтесь, а жити по старому громада більше не дасть”. Серед вимог була і відкритість містобудівної документації, сформульована простими словами: досить красти злочинно ховаючи від громади інформацію про її майно”.

br_pro_plan_a3 копия